Варна: 3-часовно крстарење на Црното Море со ручек и пијалоци

0 (Нема преглед)
Варна
Од: €139,99
0
(0 преглед)
Со цел
Времетраење

3 часа

Тип на турнеја

Дневна турнеја

Големина на групата

15 луѓе

Јазици

Англиски

За оваа турнеја

Ако барате навистина уникатно и незаборавно искуство во Варна, не гледајте подалеку од крстарење по Црното Море. Оваа неверојатна авантура ќе ве однесе на живописно патување низ тиркизните води, обезбедувајќи неверојатен поглед на околното крајбрежје и воодушевувачки пејзажи.

Додека пловите по Црното Море, ќе можете да се опуштите и да се опуштите, впивајќи го сонцето и внесувајќи го свежиот морски воздух. Ќе ве почестат и вкусен ручек, полн со освежителни пијалоци, за да можете да уживате во вкусен оброк додека ги разгледувате глетките и звуците на морето.

Покрај ручекот и пијалоците, ќе имате можност и да пливате во Црното Море (само летно време), затоа понесете ги вашите костими за капење и подгответе се за нуркање! Ова е навистина уникатно и незаборавно искуство, кое нема да сакате да го пропуштите.

Па што чекаш? Скокајте на крстарење со Црното Море во Варна и искусете ги живописните глетки, тиркизните води и вкусната храна и пијалоци што ги нуди оваа неверојатна авантура. Резервирајте го вашето крстарење денес и подгответе се за ден на забава и релаксација на прекрасното Црно Море!

Определување

  • Крстарење по длабокото сино Црно Море со брод за крстарење
  • Искусете го прекрасниот бугарски брег
  • Уживајте во вкусниот ручек на скара и дополнителни пијалоци на палубата на вашиот брод
  • Избегајте од зафатените плажи или преполните градски улици до водата

Вклучено/Исклучено

  • Крстарење со Црното Море
  • Услуга за време на пикник
  • Храна и пијалоци
  • Ручек
  • Лични трошоци

Времетраење

3-5 часа

Јазици

Англиски

Почетно време

10:00 часот

Важна информација

Луѓе со пречки во мобилноста

Децата мора да бидат придружувани од возрасен

Локација на турнејата

Варна

Осврти

0/5
Не оценето
(0 преглед)
Одлично
0
Многу добро
0
Просечна
0
Лошо
0
Страшно
0
0 преглед на оваа турнеја - Се прикажува 1 до 0

Напишете преглед

Од: €139,99
0 (Нема преглед)

Сопственик

johnyraid

Член од 2022

Можеби ќе ве интересира